December 2011

Už se to blíží....

22. december 2011 at 14:33 | BelongWay |  Me and my stupid blah , blah
Hodně velkou rychlostí se blíží moje tolik milované vánoce. Je to až neuvěřitelné jak rychle to uteklo a bude to zase tu... Pamatuju si, že v listopadu jsme si ve škole přesně 24. zpívali koledu, že za měsíc budou vánoce.. No a tak rychle to uteklo, že už to v sobotu bude měsíc co jsme s celou třídou zpívali Rolničky. Někdy ten čas opravdu nechápu. Přála bych si aby se alespoň na chvilku zpomalil a nebežel furt jako nějaký maratonec. :) Všechno by se totiž daleko snadněji stíhalo. :) Jenže času bohužel neporučíme. Zase tu bude nový rok 2012 tentokrát. Je to až neuvěřitelné. Zase budu vzhůru až opravdu do rána a zase si budu připíjet s rodiči na nový rok ale pokolikáté už? Pro mě už po 15. ale jestli to takhle bude utíkat nevím co budu říkat za rok. :) No to jsem trošku více odběhla od tématu no tak jdeme zase zpátky. :D Vánoce, vánoce, vánoce... V sobotu nastane ten den kdy budu zase moc nervozní z toho kdy už konečně budeme večeřet. :) Letos nemám vůbec ani představu o tom, co dostanu protože jsem si poprvé v životě o nic nepsala takže to možná bude i trochu horší semnou. :) Jako obvykle mi mojí snahu o to naházet do sebe co nejrychleji štedrovečerní večeři bude kazit moje milovaná maminka která když už dojím hlavní jídlo bude teprve dojídat polévku. :) Ale co se dá dělat to vydržím! :) Teď jsem si vlastně na něco vzpoměla každoročně si říkám, že zkusím s těmi dárky klepat a různě je "ošahávat" a hádat co v tom vlastně je :-) Ale bohužel vždycky na to zapomenu a pak už jen trhám.. a trhám :DDD Nevím proč ale já prostě miluju rozbalovaní dárků :)) To napětí co vlastně v tom balíčku je. :) No a myslím si, že už je to tak dlouhé na to aby to někdo četl celé :D Zajímalo by mě je vůbec někdo takový kdo ty celé moje nesmysly čte?:DD No tak přiznejte se, že není :)) Přeju vám krásné svátky, pohodu, ať si o prázdninách odpočinete a hlavně ať dostanete alespoň část toho co si přejete :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- S láskou BelongWay
377354_312570375437067_100000523213895_1096958_298643227_n_large

+Anketa Těšíte se na Vánoce? :))
Twitter? :))

22. december 2011 at 13:48 | BelongWay |  Me and my stupid blah , blah
Jelikož jsem nějak líná psát hodím vám sem článek co jsem psala na žurnalistiku :P :D

Znáte Twitter? Je to vlastně obdoba facebooku ale mnohem jednodušší a možná i bezpečnější. Nikde tam nemáte pole pro zveřejnění vaší adresy či jiných osobních věcí tedy pokud to nenapíšete do tweetu což je krátka zpráva která nesmí překročit 140 znaků pro vaše followers tedy lidi co si vás přidají. Jediné co na twitteru potřebujete je jméno, vaší fotku která se bude zobrazovat v podobě malé ikonky (nemusí být vaše spoustu lidí tam má fotku svých oblíbenců), napsat ve 160 znacích vaši biografii pro příklad z jaké země jste, kolik vám je a co posloucháte za interprety a můžete si zvolit i vlastní pozadí vašeho twitteru. Možná se vám bude hodit i menší znalost anglického jazyka nebo i jiného protože twitterzatím není v češtině dostupný třeba se ve své angličtině díky twitteru i trochu zdokonalíte. To ovšem neznamená, že nemůžete vaše tweety psát česky. Samozřejmě, že můžete, ale pokud budete mít přidané, české nebo slovenské přátelé protože jinak vám asi takový anglicky mluvící člověk rozumět nebude. Twitter v dnešní době používá i spoustu známých lidí kde píšou zprávy pro svoje fanoušky. Aktuálně má twitter přes 200 milionů uživatelů, každý den se na něj přihlásí přes 50 milionů lidí kteří napíšou přes 250 milionů tweetů. Počet českých uživatelů twitteru se odhaduje na něco přes 100 tisíc. Twitter naleznete na internetové adrese www.twitter.com

+ Anketa Používáte Twitter? :)

Social_networks_large
 

Kusovka 0.19 Avril with ears :))

19. december 2011 at 16:46 | BelongWay |  Kusovky
so cute♥

Marry The Night

19. december 2011 at 15:57 | BelongWay |  Just Music
Lady Gaga... ona je pro mě prostě nejvíc kreativní umělec.. Opravdu jí obdivuju v tom, že z úplného dna se dostala až na vrchol.. ona je prostě opravdová královna popu.. ♥ Jsem na ní pyšná.. :) Pro lenochy kteří něchtějí koukat na prelude písnička začíná 8:48 :))


Song of Day 0.14

19. december 2011 at 15:53 | BelongWay |  Song of day

Christmas Gifs?

18. december 2011 at 18:07 | BelongWay |  Me and my stupid blah , blah
Obracím se na vás s menší prosbou protože letos moje ispirace utekla nějak asi daleko za humny.. :/ :D Tak jsem se vás chtěla zeptat jestli nemáte nějaký tip na dárek pro rodiče popřípadě co jste jim koupily vy. :) Předem děkuju za všechny vaše tipy budu vám vážně vděčná :D :)))

vaše BelongWay

Tumblr_lmyszqgahq1qen2pro1_500_large

Kusovka 0.18 Dog and Window

18. december 2011 at 18:03 | BelongWay |  Kusovky
Tumblr_lvl0ze8yy81qjmamyo1_1280_large

Václav Havel aneb Politik s velkým P

18. december 2011 at 17:48 | BelongWay |  Me and my stupid blah , blah
Když na mě na blogu vyskočila mimořádná zpráva, že Václav Havel umřel docela mě to šokovalo.. On byl jeden ještě z těch normálních politiků kterým nejde jen o peníze. Tento pán udělal pro naší zemi hodně a tím pádem si nezaslouží to co někteří lidé píšou například na facebooku nebo i zde na blogu. Ale dožít se věku 75 let je myslím docela i úctihodný věk ale jak říkal můj tatínek kdyby byl "normální" člověk asi by už zemřel dříve. Protože přecejen to by bývalý prezident a tak se mu dávalo více péče. Je ho velká škoda ale nikdo zde na tomto světě nemůžeme být věčně alespoň, že zemřel v klidu ve spánku bez jakékoliv bolesti. Takže abych to shnula vážím si tohoto člověka za to co všechno pro nás udělal a jsem mu za to vděčná... Odpočívejte v pokoji pane prezidente.. Děkujeme za všechno.


Kusovka 0.17 Christmas

18. december 2011 at 17:37 | BelongWay |  Kusovky
6524976467_e31de197ef_large

Avril mluví o Girlfriend

18. december 2011 at 17:36 | BelongWay |  AL-News